תהליך 1X1

אימון להתמודדות ושחרור מכאבים כרוניים

פעם בשבוע

60 דקות

פרונטלי/זום​

אם ענית "כן" על כל או חלק מהשאלות הנ"ל, אז הגעת למקום הנכון. ואת/ה לא לבד!

אם ענית "כן" על כל או חלק מהשאלות הנ"ל, אז הגעת למקום הנכון. ואת/ה לא לבד!

כאב כרוני הפך בשנים האחרונות למגיפה בחברה המערבית. אחד מכל 5 אנשים סובל מכאב כרוני מתמשך. ואם הגעת לכאן יתכן שאת או אתה חלק מהסטטיסטיקה הזו וסובלים ומחפשים תרופה לכאב. 

כאב כרוני, המכונה גם כאב נוירופלסטי או MBS – Mind Body Syndrome (תסמונת כאבי גוף-נפש) יכול להופיע בגוף בצורות שונות ובמיקומים שונים, הוא אמיתי לחלוטין, אך המקור שלו איננו פגיעה פיזית (כמו שבר, חתך, מחלה, זיהום או גידול). המקור של כאבי MBS יכול להיות רגשות שליליים, מתח נפשי, פחדים, דפוסי חשיבה מעכבים והתקבעות מעגלים עצביים במוח.

בשנים האחרונות מחקר הכאב התקדם מאוד, וכיום כבר יודעים לומר שברוב המקרים כאב כרוני נוירופלסטי או MBS הוא סוג של "כאב רגשי", כלומר ריגוש יתר של המוח ומערכת העצבים המרכזית, ומושפע מרגשות כמו סטרס, פחד, כעס, חרדה, דאגה, אשמה או בושה, ואחיזה בדפוסי חשיבה שליליים. עוד נמצא שהכאב והסימפטומים מועצמים בעקבות התגובה שלנו אליהם. 

שם נוסף לכאבים כרוניים אלה הוא TMS-Tension Myoneural Syndrome)  – כאבים כרוניים מבוססי סטרס.

אם הטיפולים שעברת עד כה היו ממוקדים פיזית באיבר הכואב, אז ככל הנראה הם הזניחו את האיבר החשוב ביותר ביצירת ושחרור הכאב: המוח וקשרי הגומלין שלו עם רגשות. 

אני מזמינה אותך לעבור תהליך אחר. תהליך שמתמקד ביצרן הכאב העיקרי, המוח ובאופן שבו אנחנו מגיבים לכאב, ובכך להשפיע על עוצמת ומשך הכאב. 

התהליך פועל על 3 רבדים: קוגניטיבי/מנטלי, רגשי ותיפקודי, אשר ביחד יתנו לך מעטפת כוללת שתלמד ותאפשר לך להתמודד בצורה מיטבית עם הכאבים שלך.

על תהליך האימון האישי:

התהליך מתבצע במפגשים אחת לשבוע (פרונטלית או בזום) למשך כשעה. בין מפגש למפגש ניתנת משימת בית על מנת לשמור על המומנטום של ההתקדמות בתהליך.

תהליך עובד לפי שיטה עם פרוטוקול ברור ומובנה אך גמיש בהתאם לאדם שיושב מולי. במסגרת התהליך נלמד כלים ושיטות ייעודיים להתמודדות מיטבית עם כאבים, ונלמד לבחור את המחשבות והפעולות המקדמות, שיובילו אותך לחיים יותר איכותיים ומופחתי כאבים. 

חשוב לדעת

אימון להתמודדות עם כאבים כרוניים דורש נחישות ואומץ. נחישות לקחת אחריות על יצירת השינוי בחייך, ואומץ להתבונן על חייך ב-360 מעלות, בכנות ובמודעות. כי במסגרת התהליך נסתכל לכאבים, לפחדים ולספקות שלך בעיניים, ניראה את הקשר ההדוק בין הכאבים לרגשות שלך, ואיך דפוסי המחשבה וההתנהגות שלך משפיעים על הופעת ואופי הכאבים. 

אם יש לך נחישות, כוח התמדה ואומץ אז אימון להתמודדות עם כאבים כרוניים יעניק לך את הכלים והמשאבים הפנימיים לעשות שינוי אמיתי מבפנים ולהתקדם לעבר הגשמת המטרה שלך. 

נושאים בהם נוגעים בתהליך בין היתר הם:

התהליך יכול לעזור בין היתר לכאבים הבאים, בתנאי שאין עדות לנזק מבני: כאבי ראש ומיגרנות, כאבי פנים ולסת, כאבי צוואר ושכמות, כאבי גב, גרד ושיעול בלתי מוסברים, כאבי שרירים, כאבי פרקים.

רוצה להבין עוד קצת את מנגנון הכאב? (כולל קישורים למידע נוסף)

שנתקדם ביחד?

לתיאום שיחת היכרות והתאמה טלפונית ללא עלות

לקוחות ממליצים