תהליך 1X1

אימון להגשמה עצמית

תהליך 1X1

אימון להגשמה עצמית

פעם בשבוע

60 דקות

פרונטלי/זום

אם יוצאים מגיעים למקומות נפלאים

ד"ר סוס

כולנו צריכים לפעמים קצת עזרה, במיוחד כשמדובר במסעות של גילוי עצמי, בין אם המטרה שלך היא להיות בטוח.ה יותר בעצמך או למצוא הגשמה ומשמעות. זה יכול להיות די קשה להבין איך להגיע מנקודה א' (זיהוי מטרה) לנקודה ב' (ללכת אחרי המטרה הזו ולהשיג אותה). וכאן נכנסת לתמונה מאמנת להתפתחות אישית (Life Coach).

אימון אישי זו השקעה מדהימה בעצמך

את המאמנת הראשונה שלי פגשתי בגיל 48 וזה שינה את מהלך חיי באופן דרמטי והעלה אותי על מסלול חיים חדש ומשמעותי עבורי. 

אני רוצה אותו הדבר גם בשבילך! הגעת לכאן כדי לעשות שינוי ולהשאיר חותם על העולם.

אם יוצאים מגיעים למקומות נפלאים

כולנו צריכים לפעמים קצת עזרה, במיוחד כשמדובר במסעות של גילוי עצמי, בין אם המטרה שלך היא להיות בטוח.ה יותר בעצמך או למצוא הגשמה ומשמעות. זה יכול להיות די קשה להבין איך להגיע מנקודה א' (זיהוי מטרה) לנקודה ב' (ללכת אחרי המטרה הזו ולהשיג אותה). וכאן נכנסת לתמונה מאמנת להתפתחות אישית (Life Coach).

אימון אישי זו השקעה מדהימה בעצמך

את המאמנת הראשונה שלי פגשתי בגיל 48 וזה שינה את מהלך חיי באופן דרמטי והעלה אותי על מסלול חיים חדש ומשמעותי עבורי. 

אני רוצה אותו הדבר גם בשבילך! הגעת לכאן כדי לעשות שינוי ולהשאיר חותם על העולם.

לעשות שינוי מתחיל בך, ואין דבר שאינך יכול לשנות! יש ביכולתך הרבה יותר ממה שעולה בדעתך ברגע זה

בין אם יש לך מטרה ספציפית או בין אם ברצונך בהדרכה כללית, מערכת היחסים שלנו תתפתח בצורה שתתמוך בך בצורה הטובה  ביותר. תהליך האימון יותאם עבורך במיוחד כי אני לא מאמינה שיש גישה אחת שמתאימה לכולם בכל הקשור לאימון. אני גם לא פותרת הבעיות שלך אלא מנחה אותך איך לפתור אותן בעצמך, כי אני מאמינה שכל התשובות נמצאות בתוכך. כולנו היועצים והמאמנים הפנימיים הטובים ביותר של עצמנו, ולפעמים אנחנו פשוט צריכים מישהו אחר שיעזור לנו להתחיל. אז חשוב שתדע.י: את.ה לא לבד! אני שם לצידך בצעדים האמיצים שתעשה.י בדרך.

אי אפשר למהר את האבוקדו

אם החלטת שהגיע הזמן לעשות שינוי בחייך, כדאי לדעת שנדרשת התחייבות מינימלית של שלושה חודשים מראש, כי מנסיוני עם מתאמנים ומתאמנות רבים במהלך שנות עבודתי, מצאתי שזהו פרק הזמן הריאלי המינימלי שבו אפשר לייצר ולחוות באמת שינוי בחיים, וכמו כל דבר כמעט בחיים, גם שינוי פנימי זה תהליך שלוקח את הזמן הנדרש לו. 

אני מאמנת אנשים שונים ומגוונים מבחינת מגדר, גיל, האתגרים והמטרות שלהם. הדבר היחיד שמשותף לכולם הוא הכמיהה להצלחה, לבריאות, לחיבור, להגשמה ולהשפעה. ואני עובדת רק עם אלה שלוקחים אחריות על תהליך השינוי של עצמם ומוכנים לצאת מאזור הנוחות שלהם.

אני מאחלת לך בהצלחה במסע שלך ואני מודה לך על כך שהיכרת וראית את הפוטנציאל האמיתי שלך. אני מצפה לעבוד איתך או להמליץ לך על מאמנת או מאמן אחרים שמתאימים לך. אני כאן כדי לתמוך בך!

מוכנן.ה לצאת מהתקיעות ולקחת את החיים שלך לרמה הבאה?

אם כן, אני מבטיחה לך ש:

  1. ביחד נקדם אותך לעבר המטרה שלך.
    אני מאמינה בעבודת צוות ושיתוף פעולה כדי להשיג תוצאות משמעותיות. לכן אני מבטיחה לך שאת החלק שלי בשותפות הזו אעשה הכי טוב שאני יכולה ואהיה שם בשבילך לאורך התהליך. 
  2. האדם שיצא מהתהליך יהיה שונה מהאדם שנכנס אליו.
    את השינוי בך תוכל.י לראות כבר בין מפגש למפגש. ככל שהמפגשים יתקדמו כך אפשר יהיה לראות את הפער המדהים והמרגש בין האדם שהיית בתחילת התהליך לבין האדם שהינך בשלב מאוחר יותר בו. ואני מבטיחה לך שתמיד יש שינוי.

תהליך אימון מתמקד במה שקורה עכשיו, במה שהאדם רוצה הלאה, וכיצד ניתן לגשר על הפער הזה. האימון עוסק בעזרה לאנשים לזהות את המכשולים שממשיכים לעמוד בדרכם, מסייע להם במציאת מוטיבציה, ואיתור התנגדויות לשינוי. 

העבודה שלי עם המתאמנים מתרכזת באמת בארבעה דברים: לעזור להם להרחיב רעיון; לעזור להם להבין מהי החוויה הנוכחית שלהם; בחינת דפוסי חשיבה כדי לעזור להם "לראות" אפשרויות אחרות; ולעזור להם להבין את מערכות הערכים והאמונות האישיות שלהם וכיצד אלו מופיעים ומשפיעים בכל תחומי חייהם.

כמאמנת תפקידי להקל על תהליך החיבור שלך עצמך לחוכמה הפנימית שלך, ולקבל בחירות לגבי פעולותיך והצעדים הבאים ממקום החיבור הזה.

מאמנת להתפתחות אישית היא אשת מקצוע המסייעת לאנשים להשיג צמיחה אישית, בהירות והצלחה בתחומים שונים בחייהם. היא מספקת הדרכה, תמיכה ועידוד כדי לעזור למתאמנים להגדיר ולהשיג את מטרותיהם, להתגבר על מכשולים ולפתור את מלוא הפוטנציאל שלהם. 

אני עוזרת למתאמנים לנווט במורכבות החיים ולהשיג את התוצאות הרצויות להם. באמצעות גישה שיתופית והוליסטית אני מעצימה את המתאמנים ומובילה אותם להשיג בהירות לגבי הערכים שלהם, לזהות את מטרותיהם, ולפתח תוכניות מעשיות ליצירת שינוי חיובי בחייהם. אני מספקת להם מרחב בטוח ולא שיפוטי כדי לחקור את שאיפותיהם, לחשוף אמונות שמגבילות אותם, ואני עוזרת להם לזהות נקודות חוזק וחולשות ולהתגבר על מכשולים המעכבים אותם בדרך להשגת המטרה שלהם.

על ידי שימוש בטכניקות, כלי אימון שונים, וכלי טיפול ייעודיים, אני תומכת במתאמנים בהתקדמות משמעותית ומדריכה כיצד לשמור על השינוי שהשיגו לטווח ארוך. עם המומחיות והתמיכה שלי, אני משתדלת לעורר השראה ולהניע את המתאמנים לנצל את הפוטנציאל האמיתי שלהם, לשפר את רווחתם הכללית והבריאותית, ולהוביל אותם לתחושת הגשמה.

תהליך האימון איתי כולל 4 עקרונות בסיסיים שמתוכם מותאם התהליך לכל לקוח בהתאמה אישית:

  • קביעת מטרת התהליך ודיוק חזון אישי.
  • שינוי דפוסי חשיבה – זיהוי מנגנוני ההפעלה האוטומטיים, זיהוי ושחרור מחשבות, תפיסות ואמונות מגבילות, זיהוי העוצמות הפנימיות והמיומנויות האישיות, דיוק ערכי הליבה המובילים.
  • שיפור מיומנות העיבוד הרגשי – זיהוי ומתן מענה לפחדים, דאגות וסטרס. פיתוח חמלה עצמית וחיזוק הגישה האופטימית להתנהלות היומיומית, העלאת תחושת הערך העצמי והבטחון העצמי.
  • שינוי דפוסי התנהגות – שחרור התניות והרגלים מעכבים ובניית הרגלי חיים חדשים ומיטיבים.

אימון יכול להיות טיפולי, אבל יש כמה הבדלים עיקריים בין אימון לטיפול. מאמנת מסתכלת על ההווה שלך כדי לעזור לך ליצור את העתיד שאת/ה רוצה, בעוד שמטפלת מסתכלת על העבר שלך כדי לעזור לך לנהל את ההווה שלך. אז בעוד האימון הוא מכוון פעולה, הטיפול הוא מכוון תובנה.

פגישה עם מאמנ.ת תרגיש שונה בהרבה מאשר פגישה עם מטפלת – אחת מספקת מבנה ואחריות בעוד שהשניה פתוחה יותר. מפגשי האימון יותר מכוונים ותמיד יש "שיעורי בית" או תרגילים ליישם בין הפגישות. האימון עצמו קורה בין המפגשים…

כמאמנת אינני מוסמכת לעשות אבחנות רפואיות או של מצבים נפשיים המצריכים הכשרות אקדמאיות מתאימות (למשל הפרעות אישיות, טראומות וכד'). אולם אני, כמאמנת, יכולה להיעזר באבחנות שנעשו על ידי גורמי המקצוע בעזרת כלים אימוניים ומיומנויות להיבטים ספציפיים של החיים.

אני אישית כמאמנת נוקטת יותר בגישת האימון הטיפולי. כלומר, במפגשים אני נותנת ללקוחות שלי להחליט לאיזה כיוון הם רוצים ללכת, והשיחה שלנו נקבעת בדרך כלל על פי איך הם מרגישים באותו הרגע, כל התובנות שהם השיגו מאז שנפגשנו בפעם האחרונה ואיזה אנשים או אירועים עשויים עוררו את רגשותיהם.

למעשה, לא צריך לבחור – זה בסדר גמור לראות את שניהם. הדבר החשוב שיש לזכור הוא שמאמנת לא תטפל בבעיות קליניות. מאמנת טובה תכיר את גבולות האימון ותפנה אותך למטפל.ת אם וכאשר יש צורך בעבודה קלינית.

שנתקדם ביחד?

לתיאום שיחת היכרות והתאמה טלפונית ללא עלות

לקוחות ממליצים