נעים להכיר,

אני נורית פייט צגלה,

מאמנת מוסמכת להתפתחות אישית.

יש החלטות שיודעים מייד שישנו את חייך לעד

החלטה אינטואיטיבית שקיבלתי בלילה אחד חסר מנוחה ושינה, התבררה כהחלטה שהיוותה נקודת מפנה בחיי, והובילה אותי לחשב מסלול מחדש ולפנות ללימודי אימון. 

בדיעבד ברור שאת ההחלטה הזו יכולתי להחליט רק בזכות השנים הארוכות בהן התנסיתי בעולמות אחרים (ניהלתי מערכת איכות ורגולציה בתחום המיכשור הרפואי למעלה מעשרים שנים, ועבדתי בעולמות הקולנוע, הטלויזיה והפרסום במשך כמה שנים לפני כן).

מסע חיי הוביל אותי לתובנות לגבי עצמי, ולאומץ לצאת מאזורי הנוחות המוכרים ולעשות שינוי מבפנים שמהדהד כלפי חוץ במסלול חיים אחר, מדוייק, מרגש ומשמעותי.

במשך שנים ארוכות נתתי ליומיום לסחוף אותי, ולא באמת הקדשתי מחשבות עומק מה אני באמת רוצה ואיך אני רואה את עצמי במקום המדוייק שלי. חייתי בעיקר בהתאם לציפיות של אחרים והייתי משוכנעת שאם אני נותנת מעל ומעבר לעצמי אני עושה את הדבר הנכון עבורי.

שאלה אחת שנשאלתי זמן מה לפני אותה החלטה גורלית היתה זו שהניעה את הגלגל: "מה החלומות שלך, נורית?", ולי לא היו תשובות. נבהלתי מהידיעה שאין לי חלומות. איך ייתכן שאין לי חלומות? מרגע זה בער בי הצורך לגלות מי אני מחדש, מה שכחתי והגיע הזמן לאוורר, ואילו חלומות (ישנים וחדשים) זמנם להתגשם.

את התהליך החלטתי לא לעשות לבד. בחרתי אשת מקצוע, מאמנת, שיצאה איתי לדרך, ועזרה לי להתמודד עם אתגרים רגשיים ומנטליים שצפו בתהליך. כי כשרוצים לעשות שינוי עמוק מבפנים זה מחייב להסתכל באומץ ובנחישות על כל ההחלטות שקיבלתי עד עכשיו בצמתים בחיים, לזהות את דפוסי החשיבה ואת האמונות המעכבות שמנהלות אותי, וללמוד לשחרר אותם ולעשות מעכשיו אחרת.

בזכות התהליכים האימוניים שעברתי, לא רק השתחררתי כמעט לחלוטין מכאבים כרוניים (רגשיים ופיזיים) מהם סבלתי עשרות שנים, אלא גם הבנתי שנסיון החיים האישי שלי יכול לעזור לאחרים, וכך שיניתי את מסלול חיי ופניתי ללימודי אימון והתמחויות נוספות.

כיום אני זוכה לעזור לרבים ומאמנת אותם בכל הקשור להתפתחות האישית שלהם, למערכות היחסים בחייהם, ולהתמודדות עם כאבים כרוניים בגישת אימון משולבת גוף-נפש.

בתהליך האימון אני משלבת טכניקות רבות עוצמה ויעילות בהתאמה אישית לכל מתאמן ומתאמנת, המגיעות מעולם האימון הקלאסי ועולם חקר הכאב. במסגרת התהליך אני מלווה, מאמנת ומדריכה את המתאמנות והמתאמנים לפרוץ את החסמים והפחדים שלהם ולקרב אותם אל תמונת המציאות שהם רוצים, שתבטא תקשורת בריאה עם עצמם ועם אחרים, ערך עצמי גבוה, ופחות כאבים.

כמה מרגש

לגלות את עצמנו מחדש.

זה אף פעם לא מאוחר

אנחנו גדולים

מסך חלקינו

מייחסים לוינסטון צ'רצ'יל את המשפט: "פסימיסט רואה את הקושי בכל הזדמנות, אופטימיסט רואה את ההזדמנות בכל קושי".

אופטימיות משפיעה על כל החלקים שלנו כבני אדם: על הצד הרגשי והנפשי בתוכנו, על האנרגיה שלנו, על הצד המנטלי והקוגניטיבי שבנו, ואפילו על החלק הפיזי שלנו.

לכן אני בוחרת לאמן את המתאמנות והמתאמנים שלי בגישה אופטימיות שמסתכלת על האדם ב-360 מעלות. באופן הזה האימון מאפשר למתאמנים ולמתאמנות לגלות את הקשרים והחיבורים המפתיעים והמרגשים בין החלקים השונים שבהם ולראות בעצמם אדם שלם.

אני מאמינה שכל אחד מאיתנו גדול מסך חלקיו, והשליחות שלי היא לעזור לכם להרגיש בדיוק ככה ולחיות חיים יותר איכותיים ומשמעותיים.