הרצאה בזום ללא עלות

לפרוץ את מעגל הכאב!

4 עקרונות להתמודדות עם כאבים כרוניים

יום שלישי | 23.5.23 | 19:00

כאבי צוואר, כאבי גב, מיגרנה, כאבי ראש, כאבים מפוזרים, כאבי אגן, כאבי רגליים, כאבי ברכיים, כאבי מפרקים, כאבי ידיים, הקרנות לרגליים, כאבי לסת, מעי רגיש, פריחה עורית ועוד…

מה אם הייתי אומרת לך שיש דרך להקל משמעותית על הכאבים הכרוניים שלך?

שיש דרך לשחרר את המתחים שהצטברו אצלך? 

בלי תרופות, בלי ניתוחים ובלי טיפולים משלימים…

שיש דרך שבה אפשר להתנהל יותר בוודאות ביומיום? 

כזו שתאפשר לך להיות בשליטה על חייך, ולחיות חיים יותר מלאים ושמחים? 

ואפילו תשפיע לטובה על מערכות היחסים בחייך?…

הירשמו להרצאה ללא עלות

ההרצאה מתחילה בעוד

ימים
שעות
דקות
שניות
כאב כרוני הפך בשנים האחרונות למגיפה בחברה המערבית. אחד מכל 6 אנשים סובל מכאב כרוני מתמשך. 
במחקרי כאב שנעשו בעשור האחרון בארץ ובעולם אצל כ-80% מהכואבים הכרוניים לא נמצאו ממצאים פיזיולוגיים שיכולים להסביר את רמת הכאב שהם חווים.
המחקרים כן מצאו קווים משותפים אחרים בין הכואבים הכרוניים הקשורים פחות למצב הפיזיולוגי ויותר לאופן תיפקוד מנגנון הכאב ולדפוסי חשיבה והתנהגות סביב הכאב. בין היתר הם מצאו למשל אצל רבים נטייה לחשיבה קטסטרופלית, נטייה לפרפקציוניזם, לריצוי ולעומס משימות ביומיום.
בעקבות מחקרי הכאב התפתחו בשנים האחרונות גישות חדשות לטיפול בכאבים כרוניים שאינם ממוקדים באיבר הכואב בלבד ומתייחסים גם לאופן תפיסת הכאב ואופן התגובה אליו.
בהרצאה אחלוק איתכם ידע ותובנות לגבי הגורמים המשפיעים על כאב, ננפץ כמה מיתוסים נפוצים לגבי כאב, נעמיק את הידע על אופן פעולת מנגנון הכאב במוח ונכיר את 4 העקרונות לטיפול בכאב כרוני מתמשך ולפריצת מעגל הכאב לפי גישות הטיפול החדשניות בכאב כרוני. 

מה בהרצאה?

  • ניפוץ מיתוסים נפוצים לגבי כאב כרוני.
  • למה כואב לנו ומה באמת משפיע על הכאב שלנו.
  • איך כאב אקוטי הופך לכאב כרוני?
  • מהו סינדרום הכאב הכרוני ממקור רגשי (TMS)?
  • מי נוטה ללקות בכאב כרוני?
  • 2 פחדים נפוצים שמנהלים כואבים כרוניים.
  • 4 העקרונות לפריצת מעגל הכאב.

מה אומרים המתאמנים

נעים להכיר,

אני נורית פייט צגלה,

מאמנת מוסמכת להתפתחות אישית.

הי נעים מאוד. שמי נורית פייט צגלה, מאמנת מוסמכת לשכת המאמנים בישראל, מתמחה באימון להתמודדות ושחרור כאבים כרוניים ממקור רגשי.
אני בעלת נסיון של 20 שנים כמנהלת איכות ורגולציה בכירה בענף המיכשור הרפואי,
ומתמודדת בהצלחה בעצמי, מעל 40 שנה, עם כאבים כרוניים.
 
תהליך האימון איתי להתמודדות עם כאבים כרוניים בשיטה ייחודית, הינו תהליך גוף-נפש אינטגרטיבי המשלב כלים אימוניים וכלים מגישות טיפול שונות בתסמונות כאב מבוססות מחקרית. 
שיטת האימון מהווה בסיס גם לסדנאות והרצאות. את הסדנא "להיות בשיא" העברתי בשנים האחרונות פרונטלית ובאונליין למעל 500 משתתפים.
את ההרצאה הזו כתבתי על בסיס הנסיון האישי והמקצועי שלי בהתמודדות ושחרור כאבים כרוניים, וזאת כדי לתת תקווה, מוטיבציה והשראה אמיתית למי מיכם שמתמודד עם כאבים, פיזיים ורגשיים, בגוף או בנשמה, ומחפש את האור שבקצה המנהרה.
בהרצאה אחלוק איתכם ידע ותובנות לגבי הגורמים המשפיעים על כאב, ננפץ כמה מיתוסים נפוצים לגבי כאב, נעמיק את הידע על אופן פעולת מנגנון הכאב במוח ונכיר את 4 העקרונות לטיפול בכאב כרוני ולפריצת מעגל הכאב לפי גישות הטיפול החדשניות בכאב כרוני. 

הירשמו להרצאה ללא עלות